درباره ما

نرم افزار جامع حسابداری سورن محصول مشارکت و همکاری جمعی از کارشناسان نرم افزار و حسابداری در شیراز می باشد که در طول دوازده سال گذشته توانسته است سهم بسزایی در بازار بدست آورد. حفظ رضایتمندی مشتریان و همچنین تعدد مصرف کنندگان (بالغ بر 5000 خریدار) در سطح استان های فارس، بوشهر، کهگیلویه، هرمزگان، اصفهان، کرمان، خوزستان، یزد  حاصل خدمات پس از فروش و تولید مستمر نسخه های جدید می باشد.

این شرکت با برخورداری از تیم مجرب پشتیبانی و برنامه نویس در طی 12 سال گذشته به صورت تخصصی فقط در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزار حسابداری در نسخه های مختلف جهت صنایع بازرگانی ، تولیدی و خدماتی فعالیت داشته است و در زمینه خرید و فروش سخت افزار  هیچ گونه فعالیتی ندارد . بدین سبب شرکت آراد رایانه توانسته است استاندارد های  نرم افزار سورن را  به سطحی برساند که در تعداد زیادی از آموزشگاه ها و دانشگاه ها ، جهت تدریس واحد حسابداری مورد استفاده قرار  می گیرد و همچنین سازمان امور مالیاتی و سازمان بیمه  نیز نرم افزار سورن را تایید نموده اند و هم اکنون بسیاری از مشتریان ما ، فایل ها و گزارش های مالی و حقوقی خود را توسط  نرم افزار سورن را به این سازمان ها ارائه می نمایند.

شایان ذکر است که مجموعه نرم افزار سورن شامل محصولات ذیل میباشد :

● سیستم حسابداری بازرگانی و خدماتی ( 4 - 5 - 6 سطحی )

●  سیستم حسابداری پیمانکاری ( 5 - 6 سطحی )

●  سیستم در یافت و پرداخت ( نقدینگی و چک )       

●  سیستم انبارداری - بارکد

●  سیستم خرید و فروش   

●  سیستم حسابداری صنعتی ( بهاء تمام شده )

●  برنامه ریزی و فرمولاسیون تولید           

●  نرم افزار پرسنلی ( حقوق و دستمزد ) با قابلیت تهیه فایل استاندارد جهت سازمان دارائی و بیمه و انواع بانک ها ( ملی ، صادرات و ...)

●  سیستم اموال و محاسبه استهلاک

●  سیستم فروش اقساط کالاها

●  سیستم صندوق پس انداز و پرداخت وام

●  سیستم سهامداران       

● سیستم حمل و نقل و باربری

● سیستم فروش و خدمات خودرو

●  حسابداری و انبارداری ویژه پخش مویرگی

● حسابداری و انبارداری ارزی ویژه صادرات و واردات

● حسابداری و انبارداری ویژه صنف باطری

● حسابداری ویژه صنف نمایشگاه اتومبیل

● حسابداری ویژه فروش سنگ

● حسابداری ویژه بیمه